بیرجند

برگزاری جلسه قرارداد بیع متقابل پروژه تصفیه خانه فاضلاب سربیشه و قاین

برگزاری جلسه قرارداد بیع متقابل پروژه تصفیه خانه فاضلاب سربیشه و قاین

جلسه گفت و گوی قرارداد بیع متقابل پروژه تصفیه خانه فاضلاب سربیشه و قاین با حضور گروه مشارکت سرمایه گذار این پروژه در شرکت آب و فاضلاب استان برگزار شد.
مهندس بهارشاهی مدیر دفتر تجهیز منابع مالی و جذب مشارکت بخش غیردولتی شرکت آب و فاضلاب استان  در ابتدای جلسه گزارش مختصری از طرح های بیع متقابل فاضلاب شهرهای قاین و سربیشه و فرایندی که تا کنون این دو پروژه طی کرده است را بیان و به تشریح نتیجه مذاکرات قراردادی با سرمایه گذار پرداخت.
نماینده شرکت سرمایه گذار نیز در این جلسه بر استفاده از دانش روز و تجارب مفید سایر کشورهای توسعه یافته در طراحی و اجرای پروژه های بیع متقابل فاضلاب شهرهای قاین و سربیشه جهت تعمیم به سایر شرکت های صنعت آب و فاضلاب تاکید نمود.
مهندس محمودزاده همچنین به برنامه استفاده از پساب تصفیه خانه ها در این شهرها در آینده اشاره نمود و ابراز امیدواری کرد که کیفیت پساب خروجی باید بر اساس استاندارد کیفیت آب حدود نیاز صنعت و کشاورزی باشد و فرایند تصفیه خانه ها بر این اساس تدوین گردد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی ضمن اشاره به ارزش آب در استان خراسان جنوبی بر ایجاد ارزش افزوده در استفاده از پساب تصفیه خانه اشاره نمود.
مهندس هاشمی مقدم با بیان اینکه در حال حاضر تمامی ظرفیت ها برای سرمایه گذاری در طرح های بیع متقابل فاضلاب فراهم می باشد، گفت: با توجه به انتفاعی بودن طرح های فاضلاب و لزوم بازپرداخت اعتبارات این طرح ها به دولت در پایان طرح خواستار کمک بیشتر سرمایه گذار در زمینه سرمایه مازاد طرح ها می باشیم.
لازم به ذکر است، در این جلسه بر مبادله تفاهم نامه تا نیمه اول اردیبهشت ماه تاکید گردید.
 
تعداد بازدید : 223
زمان انتشار : 1398/01/26
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


6 + 12 =
   
   


Power by : RAAKCMS