بیرجند

برگزاری مانور دور میزی آبرسانی در زمان زلزله در شرکت آب و فاضلاب استان

برگزاری مانور دور میزی آبرسانی در زمان زلزله در شرکت آب و فاضلاب استان

کمیته مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در راستای برگزاری مانور دور میزی آبرسانی در زمان زلزله با حضور مدیرعامل شرکت و سایر اعضای این کمیته برگزار شد.
سناریوی مانور آبرسانی در زمان زلزله با حضور استان های معین در سطح یک تدوین شده است که پیش از این قرار بود در فروردین ماه سال جاری به صورت عملیاتی در بیرجند برگزار گردد که با توجه به وقوع سیل های اخیر در سطح کشور، برگزاری این مانور به تعویق افتاده است.
در این مانور دور میزی که با هدف سنجش میزان آمادگی همکاران در زمان وقوع بحران، آشنایی با چارت فرماندهی بحران و افزایش سرعت عمل همکاران در زمان های بحران برگزار شده بود، نقاط قوت و ضعف شرکت در بخش تجهیزات و نیروی انسانی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت و بر خرید تجیهزات سخت افزاری مناسب برای مرکز 122 استانی در شرایط اضطراری تاکید شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در ادامه این جلسه با اشاره به ورود سامانه بارشی شدید به آسمان استان و پیش بینی هواشناسی مبنی بر وقوع روان آب در برخی مناطق بر پیش بینی تمهیدات لازم از سوی مدیران ستادی و امورهای تابعه در راستای پیشگیری از ایجاد خسارت به تاسیسات شرکت تاکید کرد.
مهندس هاشمی مقدم افزود: می بایست اکیپ مدیریت بحران در برخی شهرهای در معرض سیل مستقر شود همچنین کلیه مسیل های خطوط انتقال نیز مورد بازدید قرار گیرد.
 
 
تعداد بازدید : 210
زمان انتشار : 1398/01/24
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310


1398/01/24
test
نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


5 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS