بیرجند

حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در کمیته انسجام بخشی آب شهرستان نهبندان

حضور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در کمیته انسجام بخشی آب شهرستان نهبندان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در سفر یک روزه خود به شهرستان نهبندان با مدیران حوزه آب شهرستان دیدار و گفتگو نمود.
‌مهندس مهدی هاشمی مقدم در این دیدار که مدیر آبفای شهری و روستایی و مدیر امور منابع آب شهرستان حضور داشتند، تاکید کرد: مردم با همه محدودیت هایی که در بخش آب وجود دارد انتظاراتی از ما دارند که باید با مشارکت و همکاری نسبت به رفع نیازها و درخواست های آنان اقدام گردد.
وی با بیان اینکه هم اکنون در مرکز استان نیز شورای هماهنگی صنعت آب و برق در شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو برگزار می شود، تشکیل کمیته انسجام بخشی در سطح شهرستان را نشانه ای از همکاری بین بخشی ارزشمندی ارزیابی نمود که ثمرات آن عاید مردم می شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با بیان مشکل پیش آمده در آب روستاهای همند و خونیک، اظهار کرد: با توجه به افت دبی چاههای آب شهری و تاکید فرمانداری بر رفع مشکل روستاهای همند و خونیک هر چه سریعتر مشکل این دو روستا که از شبکه آب شهری و با کنتور تامین آب می شوند با همکاری آبفای روستایی و شهری و تامین آب از چاههای روستایی در پایین دست حل شود تا مردم به عنوان متولیان اصلی کشور طعم همکاری و خدمات رسانی بین دستگاه ها را احساس کنند.
در این جلسه مدیران آب روستایی و امور منابع آب، گزارشی از وضعیت آب شهرستان ارائه داده و در خصوص وضعیت آب روستاهای همند و خونیک مباحث کارشناسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
تعداد بازدید : 649
زمان انتشار : 1397/04/16
نویسنده: روابط عمومی
تلفن : 05632234310

نظر شما درباره این مطلب چیست ؟


10 + 20 =
   
   


Power by : RAAKCMS